про Лігу

Молодіжна Ліга Захисту Тварин - громадська організація, яка працює з 2006р. на повністю волонтерських засадах. Ми виросли з Ініціативної групи допомоги притулкам, коли стало зрозуміло, що треба системно та ефективно боротися не тільки з наслідками безпритульності та жорстокості, а й викорінювати їх причини. Основною складовою комплексу причин є - безвідповідальне та негуманне ставлення до тварини, як до речі. Нажаль, річчю домашня тварина є в українському законодавстві, яке повністю відзеркалює наше суспільство. 

За цей довгий та непростий шлях в 18 років, нам вдалося зробити багато, й одночасно - так мало.

Але весь отриманий досвід сформував принципи на яких стоїть Ліга та кожен член нашої команди: особиста відповідальність, ефективність та взаємоповага. Так, Київ поки не став взірцем гуманного петфрендлі міста, робота в сфері жорстокого поводження, найважчий з напрямків, рухається вже іншими організаціями, притулки й досі переповненні, викинутих та обездолених тварин чимало, а повномасштабна війна додала нові виклики, підсвітила слабкі місця нашого суспільства. Але з іншого боку - з'являються нові ініціативи, зоозахисні організації, волонтери, які разом складають Рух на захист та за добробут тварин. І повірте, місце в цьому Русі знайдеться для кожного та кожної, варто лише спробувати.

Ліга ж продовжує робити свою справу, тимчасово, через брак ресурсів, зосереджуючись на вузькому, але такому потрібному напрямку Адопції тварин. Звичайно, ми не кидаємо ті напрямки, якими ефективно й історично займалися, але зможемо приділяти їм час лише ситуативно, допоки докорінно не зміниться ситуація!   

  • Історія

    У всього в житті є своя історія, виникнення нашої організації - не виключення. Все почалося в далекому 2004 році, коли декілька ентузіастів ...
  • Документи, дипломи, нагороди

    СТРУКТУРА ОРГАНІЗАЦІЇ:   Молодіжна Ліга – офіційно зареєстрована громадська організація, у якої відповідно до ...
  • Результати та Досягнення

    За цей довгий та непростий шлях в 18 років, нам вдалося зробити багато, й одночасно - так мало. Тим не менш, ділимося з вами найціннішими ...

Необхідна допомога

Рахунок в гривні:
ГО "Молодіжна Ліга Захисту Тварин"
Р/Р 26006060065385
МФО 300711
ОКПО 34293018
Печерська Філія АКБ ПриватБанк

ПриватБанк
5169335103358285

База Знайди друга

Візон

Візон

Хлопчик

2 года 3 мес.

Тріксі

Тріксі

Дівчинка

2 года 2 мес.

Молодіжна Ліга Захисту Тварин

Волонтерська громадська організація, що працює з 2006р.

Мета: відповідальне та гуманне поводження з тваринами в суспільстві.

Принципи: ефективність, індивідуальна відповідальність, повага.

Стати волонтером

Вдячні за підтримку

Рахунок в гривні

ГО "Молодіжна Ліга Захисту Тварин"

Р/Р 26006060065385

МФО 300711, ОКПО 34293018

Печерська Філія АКБ ПриватБанк

ПриватБанк

5169335103358285