Історія

У всього в житті є своя історія, виникнення нашої організації - не виключення.

Все почалося в далекому 2004 році, коли декілька ентузіастів вирішили допомогти одному з приватних притулків під Києвом. Попередньо відвідавши притулок, відразу стало зрозуміло, що проблем багато, а потреб у тварин - ще більше, й чим швидше буде створена команда - тим якісніше вдасться змінити ситуація в притулку накраще. Так й був організований перший День відкритих дверей 29 січня 2005 року, й не зважаючи на зимову погоду, в притулку зібралося біля 40 зовсім незнайомих між собою людей. Й кожному, хто приїхав, знайшлася робота: від догляду та годування тварин до прибирання території й лагодження будок. Хтось привозив медикаменти, інші - їжу та гроші, були навіть ті, хто взяв собі в той день хвостатого друга - й це було найбільшим подарунком та натхненням для всіх! Цей день познайомив й тих, хто потім ще не один раз їздив до притулку та поєдналися в сильну команду, для якої проблеми притулку стали її проблемами. 

За пів року до Дня відкритих дверей, такі ж волонтери, з'їздивши та познайомившись із притулком та його мешканцями створили сайт з метою об'єднати людей для допомоги притулку. Цей ресурс й почала використовувати та розвивати нова команд, як платформу для спілкування й вирішення щоденних проблем хвостиків притулку. З часом та зусиллями кожного члена команди ресурс ставав популярним, навколо притулку об'єднувалося все більше й більше людей, проводились заходи з прилаштування тварин, щоденні поїздки в притулок, збиралися кошти на лікування та їжу тваринам, проведення ремонтних робіт, закупку потрібного обладнання, інструментів та техніки.  Але й прийшло розуміння, що проблем обездолених тварин не обмежується стінами одного притулку, на Форумі все частіше й голосніше лунали голоси "київських тварин": викинули послід хворих кошенят; залишили на морозі цуциків; "Будка" відловить та вб'є вагітну собаку, треба щось робити. Таких тем та запитів ставало все більше й більше, а людей та ресурсів для їх вирішення- все ще не вистачало. Також прийшло усвідомлення, що окрім щоденного рятування конкретних тварин, хтось має займатися вирішенням проблеми системно - виховувати культуру гуманного поводження з тваринами в суспільстві; кардинально змінювати підходи, якими досі користується київська влада для регулювання чисельності безпритульних тварин в столиці України (відлов та вбивство); боротьба з жорстокістю по відношенню до тварин; підвищувати рівень відповідальності власників тварин, аби обездолених хвостиків на вулицях Києва ставало все менше, а щасливих домашніх - більше.  

Була потреба, яка визріла, тому й закономірно з'явилось рішення - зареєструвати громадську організацію захисту тварин, оскільки офіційний юридичний статус дає більше можливостей впливати на ситуацію на різних рівнях: від влади до залучення партнерів.  6 березня 2006р. була зареєстрована й почала свою офіційну діяльність Молодіжна Ліга Захисту Тварин. 

Питають, а чому все ж таки "Молодіжна"? Цей ємний прикметник асоціювався й досі асоціюється не стільки з віком членів та волонтерів організації, а здебільшого з нестримною енергією, новими та свіжими візіями, з оптимстичними та, іноді, ризикованими підходами й ідеями, бажанням вчитися та досягати результату, не зважаючи ні на які перепони. В це перше слово ми вклали все те позитивне й натхненне, що несе з собою молодь, і жодного разу про це не пожалкували. smiley

Необхідна допомога

Рахунок в гривні:
ГО "Молодіжна Ліга Захисту Тварин"
Р/Р 26006060065385
МФО 300711
ОКПО 34293018
Печерська Філія АКБ ПриватБанк

ПриватБанк
5169335103358285

База Знайди друга

Візон

Візон

Хлопчик

2 года 

Йосик

Йосик

Хлопчик

1 рік  10 мес.

Молодіжна Ліга Захисту Тварин

Волонтерська громадська організація, що працює з 2006р.

Мета: відповідальне та гуманне поводження з тваринами в суспільстві.

Принципи: ефективність, індивідуальна відповідальність, повага.

Стати волонтером

Вдячні за підтримку

Рахунок в гривні

ГО "Молодіжна Ліга Захисту Тварин"

Р/Р 26006060065385

МФО 300711, ОКПО 34293018

Печерська Філія АКБ ПриватБанк

ПриватБанк

5169335103358285