Теги

Корисно знати

Знайшов тварину. Що робити?

Якщо Ви знайшли тварину й хочете її врятувати, забезпечивши гідну якість життя допоки вона не знайде свою Людину, в жодному випадку не везіть її до притулку.

Через низьку культуру поводження з тваринами, безвідповідальність суспільства та повномасштабну війну, яка відчутно погіршила загальну ситуацію в країні, нажаль:

  1. Всі прихистки вщент переповненні й не мають гідних умов утримання великої кількості тварин;
  2. Кожна нова тварина, що прибуває в притулок, забирає й без того мізерний ресур та шанс знайти родину в тварини, яка вже там живе.

Тому, найкращим варіантом буде взяти відповідальність за обездолену тварину на себе й зробити все, що потрібно, аби ця конкретна тварина отримала все необхідне й знайшла свою люблячу родину. Коли конкретною твариною займається конкретна людина - це в десятки разів збільшує шанси хвостика не загинути або провести все життя в притулку, а зустріти свою Людину за вашої неоціненої участі! 

Якщо ви до цього ніколи не рятували тварин й не знаєте, з чого почати, напишіть нам на Telegram або email (в шапці сайту на Головній сторінці) - ми проконсультуємо та будемо поряд на кожному з етапів рятування! До слова, кожен з нас також колись був розгублений, не знав, що робити, й ба більше, навіть не було до кого звернутися по пораду, але очі боялися, а руки робили, адже у цієї тварини, яка не може за себе постояти й, вочевидь, вже натерпілася від людей, не має іншої надії окрім вас! А у вас є наш досвід та плече, й ми завжди підтримаємо Відповідальний та Якісний підхід до допомоги тварині!

Й вже зараз, Ви можете зареєструватися на сайті та додати знайдену тваринку в обидві Бази "Знайди друга" та "Загублені-Знайдені" - це додатковий шанс, яким варто скористатися!


 
Крок 1.
Зареєструватися як користувач.
Крок 2. Після реєстрації зайдіть в свій профіль (посилання в правому верхньому куті сайту). Далі знаходите посилання "Редагувати анкету" (меню ліворуч) й там вказуєте, що Ви куратор тварини й максимум своїх контактів. На сайті під Карткою тварини будуть доступні лише Ваш номер телефону та ім'я.
Крок 3. Тепер додаємо тварину в Базу "Знайди друга" за посиланням нижче й відмічаєте статус тварини На прилаштуванні, а себе  - Контактною особою (обираючи себе з випадаючого списку). Коли будете додавати нових тварин інформация з контактами сама буде додаватися з вашого профілю. Після модерації (перевірка на наявність всієї необхідної інформації) картка тварини з'явиться в нашій базі. Інформація буде доступна на сайті протягом 2 днів. Ми завжди намагаємось зробити якнайшвидше, але прохання зрозуміти, оскільки База модерується силами волонтерів.)


Важливо! Перед надсиланням картки, обов'язково перевірте поле "Контактна особа" на наявність саме ваших даних. Це дасть вам можливість в подальшому редагувати картки доданих вами тварин на сорінці вашого Профілю ліворуч в меню "Мої картки".

Ми НЕ РОЗМІЩУЄМО інформацію про цуценят та кошенят від власницьких тварин, за якими не догледіли власники або вважають - хай погуляють "задля здоров'я". За умови обов'язкової стерилізації мами - ми, звісно, допоможемо. Варто розуміти, що ситуація з нікому не потрібними цуценятами та кошенятами, переповненими притулками й безпритульними тваринами на вулицях нашої воюючої країни - КАТАСТРОФІЧНА, і те, що може зробити кожен власник тварини - це стерилізувати свою тварину (в першу чергу для її здоров'я та довголіття) та не плодити додаткових безхатченків. Кожен з нас має бути відповідальним в межах того, на що впливає, й не погіршувати загальної ситуації!


Теперь ви знаєте, як  

додати тварину в нашу Базу Даних

Необхідна допомога

Рахунок в гривні:
ГО "Молодіжна Ліга Захисту Тварин"
Р/Р 26006060065385
МФО 300711
ОКПО 34293018
Печерська Філія АКБ ПриватБанк

ПриватБанк
5169335103358285

База Знайди друга

Антос

Антос

Хлопчик

1 рік  11 мес.

Тріксі

Тріксі

Дівчинка

2 года 2 мес.

Молодіжна Ліга Захисту Тварин

Волонтерська громадська організація, що працює з 2006р.

Мета: відповідальне та гуманне поводження з тваринами в суспільстві.

Принципи: ефективність, індивідуальна відповідальність, повага.

Стати волонтером

Вдячні за підтримку

Рахунок в гривні

ГО "Молодіжна Ліга Захисту Тварин"

Р/Р 26006060065385

МФО 300711, ОКПО 34293018

Печерська Філія АКБ ПриватБанк

ПриватБанк

5169335103358285