Текущее время: 17 янв 2021, 21:31

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 5 ] 

Какие аргументы склонят Вас отказаться покупать изделия из Кожи, Меха?
Высокая стоимость изделий 0%  0%  [ 0 ]
Жестокие убийства миллионов животных 88%  88%  [ 14 ]
Отказ топовых брендов и знаменитостей от меха и кожи 0%  0%  [ 0 ]
Качественные альтернативные материалы 13%  13%  [ 2 ]
Никакие, я знаю, как производиться мех и мне безразлично 0%  0%  [ 0 ]
Всего голосов : 16
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Акція проти хутряної індустрії
СообщениеДобавлено: 03 мар 2010, 12:21 
Не в сети

Зарегистрирован: 03 мар 2010, 12:04
Сообщений: 3
ПРЕС-АНОНС
Акція проти хутряної індустрії
„Залиш жорстокість в минулому!”

«Використання хутра та шкіри вбитих тварин сьогодні – безглуздо, жорстоко та нераціонально!», - стверджують захисники тварин. Щоб довести це, 5 березня о 15:00 вони зберуться перед центральним входом Палацу Спорту (вул.Спортивна, 1), де в цей час проходитиме чергова виставка хутра та шкіри.

У формі театралізованої лекції вони представлять наочні результати дослідження сучасного стану хутряної індустрії та альтернатив використанню хутра: в графіках, діаграммах, схемах. До акції приєднаються учасник полярної експедиції та еколог. Полярник розвіє міф про те, що хутро є найтеплішим матеріалом для верхнього одягу. Еколог, член НЕЦУ, в свою чергу, розповість про вплив хутряної індустрії на навколишнє середовище.

Мета акції – звільнити громадськість від хибних уявлень про хутряну індустрію та необхідність використання хутра сьогодні. Згідно з дослідженнями захисників тварин, виробництво одягу з хутра та шкіри є не лише індустрією смерті сотень мільйонів тварин щороку, воно також є вкрай неекологічним, шкодить здоров’ю людей і є економічно недоцільним – адже вигоду від виробництва хутра отримують передусім великі корпорації, для котрих виробництво хутра – лише одна зі статей доходів. В той же час існує безліч альтернатив одягу з хутра, що не пов’язані з жорстокістю та за термічними, естетичними, економічними, екологічними характеристиками значно перевершують хутро та шкіру.

Під час акції розповсюджуватимуться відеоматеріали, що розкривають зміст хутряної індустрії та переваг використання альтернативних матеріалів.

Подробиці. У ХХІ столітті людство все ще продовжує винищувати задля хутра та шкіри сотні мільйонів тварин щороку, абсолютно не маючи в цьому потреби. Хутро вже не є засобом для захисту від холоду, чим воно було за часів неандартальців, які вбивали тварин заради власного виживання. Сьогодні хутро - це лише символ розкоші, а міфи про хутро як незмінний атрибут краси й престижу невтомно підтримуються рекламною індустрією, що спекулює всесильною Модою. Складається враження, що українське суспільство охоплене цими міфами більше за будь-яке інше.

Насправді ж усі аргументи на користь використання хутра або шкіри легко спростовуються. Хутряна та шкіряна індустрія - це катастрофа для навколишнього середовища, це стимул деградації людської сутності, а цвинтар убитих звірів в якості одягу не може зробити когось привабливішим.

Учасники акції звертаються до громадськості з закликом подолати відчуження й усвідомити безглуздість і жорстокість використання хутра та шкіри в сучасному світі. На їхню думку, людина має перманентно прагнути до еволюції, й варварська традиція хутрової та шкіряної індустрії - ще одна перешкода на цьому шляху, про яку вже тисячоліттями говорять великі мислителі та науковці.

Контакти:
e-mail dea.kievita@gmail.com
тел. (093) 94 000 87 (Павліна)


Вложения:
ПРЕС-АНОНС-ПРОТИ ХУТРА-05-03-10 (УКР).doc [119 KiB]
Скачиваний: 193
Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Акція проти хутряної індустрії
СообщениеДобавлено: 04 мар 2010, 00:17 
Не в сети
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 07 апр 2008, 11:44
Сообщений: 3809
Шановне панство в громадські ініціативі "Стоп зооциду", дякуємо вам за таку важливу і активну акцію!!
нас не вистачає, але ми найпрогресивніші.

Бажаю, щоб ваша акція була дуже помітною і впливовою!!! :good:

_________________
http://www.ecolub.com.ua
Екотовари, що не тестуються на тваринах.
0,1% від продажів на допомогу тваринам.


Вернуться наверх
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: 12 мар 2010, 01:11 
Не в сети

Зарегистрирован: 03 мар 2010, 12:04
Сообщений: 3
ПРЕС-АНОНС
Акція проти полювання на дитинчат тюленів
„Вдягнув шубу – вбив дитину!»

15 березня, у Всесвітній день дій проти полювання на більків, о 15:30 зоозахисники зберуться для пікетування посольства Канади (вул.Ярославів Вал, 31), й о 16:00 продовжать акцію на Львівській площі. Під час акції відбудеться шокуюча театралізована вистава, в якій учасники акції відобразять жорстокий процес вбивства дитинчат тюленів заради хутра. Страждання та біль беззахисних створінь вони спробують передати за допомогою музичного супроводу.

Мета акції – привернути увагу громадськості до неймовірно жорстокого винищення більків, що становить загрозу для існування всього виду гренландського тюленя. Цей кривавий промисел приносить мільярдні прибутки хутряній індустрії, яка сприяє розвитку споживацького ставлення людей до живих істот та природи загалом.

Більки – це новонароджені дитинчата гренландського тюленя, яких масово вбивають заради їхнього білого хутра в Канаді, Гренландії, Норвегії та Намібії. Хутро більків легально продається в Європі, Росії, Україні, Китаї та багатьох інших частинах світу. Щороку заради збагачення хутряної індустрії вбивають понад 750 тисяч тюленів, й більшість з них – дитинчата віком до трьох місяців. Зазвичай тюленів або стріляють, або забивають залізними кийками, й у 66% випадків мисливці не перевіряють, чи всі тварини були вбиті. Поранені більки помирають довгою та болісною смертю.

Канада є найбільшим постачальником хутра більків, де більше 95% вбитих тюленів – беззахисні немовлята. Захисники тварин закликають уряд Канади відмовитися від цього варварського та жорстокого звичаю та заборонити полювання на більків, як це зробив уряд Росії рік тому, а також заборонити полювання на тюленів взагалі.

Контакти:
e-mail dea.kievita@gmail.com
тел. (093) 94 000 87 (Павліна)
Громадська ініціатива «Стоп зооциду!»


Вложения:
belek3.jpg
belek3.jpg [ 71.93 KiB | Просмотров: 1944 ]
belek2.jpg
belek2.jpg [ 47.6 KiB | Просмотров: 1944 ]
belek1.jpg
belek1.jpg [ 286.85 KiB | Просмотров: 1944 ]
Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Акція проти хутряної індустрії
СообщениеДобавлено: 12 мар 2010, 15:25 
Не в сети

Зарегистрирован: 18 апр 2008, 16:23
Сообщений: 768
Две акции против меха прошли в Киеве за этот месяц.

1) http://community.livejournal.com/animal ... 65783.html

2) http://community.livejournal.com/animal ... 63889.html
http://community.livejournal.com/animal ... 64467.html

http://www.nr2.ru/kiev/273309.html


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Акція проти хутряної індустрії
СообщениеДобавлено: 12 мар 2010, 15:28 
Не в сети

Зарегистрирован: 18 апр 2008, 16:23
Сообщений: 768
КАНАДСКИЕ И РУССКИЕ ДЕВУШКИ ВЫСТУПЯТ ПРОТИВ ПРОМЫСЛА ДЕТЕНЫШЕЙ ГРЕНЛАНДСКОГО ТЮЛЕНЯ В КАНАДЕ И ИМПОРТА ШКУР В РОССИЮ

Образуя своими раскрашенными телами флаг Канады, активистки потребуют прекратить осуждаемую во всем мире бойню морских животных.

Почти обнаженные, расположившись так, что их раскрашенные тела образуют канадский флаг, члены организации PETA (Люди за Этичное Обращение с Животными), в лице красавиц Вирджинии Форт из Канады, Ольги Юрковой и Екатерины Карякиной из России, проведут акцию у посольства Канады. Держа в руках баннер "Остановите Кровавую Бойню Тюленей", девушки выразят свое несогласие с ролью Канады в ежегодном промысле и обратятся к премьер-министру России Владимиру Путину с требованием запретить импорт шкур гренландского тюленя в страну.

Россия остается одной из немногих стран в мире, где все еще разрешен ввоз тюленьего меха.

"Импортируя шкурки безжалостно убитых детенышей тюленя, Россия поддерживает жестокость, вместо того, чтобы встать в один ряд со всеми остальными странами, которые осуждают бойню", - говорит канадка Вирджиния Форт, специально приехавшая в Россию ради участия в демонстрации, - "Все просто: если люди перестанут покупать мех тюленя, у Канады не останется оправданий для убийства детенышей на глазах у их матерей".

Зверобои стреляют в животных из ружья или забивают до смерти дубинками. Часто это происходит на глазах у их матерей, стонущих от горя. Ветеринары обнаружили, что черепа тюленят часто недостаточно раздроблены, что значит, что шкуры с них снимают живьем. Несмотря на запреты со стороны США и Евросоюза, промысловые суда все еще продают тюлений мех, в основном, для индустрии моды в таких странах как Россия.

Акция пройдёт в понедельник, 15 марта, 12.00 у посольства Канады по адресу: Москва, Староконюшенный переулок, д. 23

Контакты: Ольга Городецкая 8-965-288-45-92, Вирджиния Форт 1-757-284-7152 (VirginiaF@peta.org).

Подробности читайте на сайте: PETA.org


Вернуться наверх
 Профиль  
 
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 5 ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Кто сейчас на форуме

Пользователь просматривает форум: нет зарегистрированных пользователей


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
cron